Подождите...
Ваша корзина пуста
Главная

Доставка и оплата

Гарантии

Закон

О ножах

Обратная связь

Моя корзина

Украинский Русский

+38(050)7000-890; +38(067)161-01-08
Доставка и оплата

Доставка товаров по всей УкраинеДоставка осуществляется только по территории Украины, перевозчиком "Новая Почта". Стоимость доставки - согласно тарифов компании перевозчика.

Оплата:

оплатаПополнение карточки ПриватБанка

 

Способы оплаты заказаНаложенный платеж.

При этом способе оплаты, услуги наложенного платежа оплачиваются отдельно. Стоимость зависит от суммы наложенного платежа и расценок компании перевозчика.

Мы в социальных сетях:

Ножі для туризму та полювання.

Опубликовано 13.11.2018, автор admin


Ножі для полювання і для туризму багато в чому між собою схожі. Купивши мисливський ніж, ви з успіхом зможете використовувати його в туристичних походах та подорожах. Йдеться про універсальний надійний ріжучий інструмент, за допомогою якого виконується переважна більшість робіт поза домом.

Вимоги до ножів для туризму та полювання

Абсолютно всі ножі мають певні робочі характеристики, які визначають їх використання. Так як ножі туристичні та спеціальні спортивні багато в чому аналогічні універсальним мисливським моделям, спробуємо визначити їх характеристики.

купити мисливський ніж

Хороший мисливський і туристичний ніж універсального використання повинен бути:

  • максимально функціональним;
  • зробленим з надійних матеріалів;
  • мати оптимальну вагу та габарити;
  • форма клинка та рукояті повинна бути зручною для використання;
  • конструкція ножа повинна забезпечувати високу надійність;
  • піхви (чохол) ножа повинні бути зручні для тривалого використання.

Вирішивши: «Куплю мисливський ніж!», багато новачків шукають в спеціалізованих магазинах і торгових ножових відділах величезні ножі як у Рембо, будучи впевненими на сто відсотків, що саме такий ніж і повинен бути у мисливця або туриста. На практиці ж такий «монстр» мало де стане в нагоді: почистити і нарізати овочі для обіду їм незручно, для прорубанія стежки в заростях набагато ефективніше використовувати мачете, дрібні і делікатні роботи також цим ножем буде виконати не з руки. Навіть акуратно відкрити консервну банку величезним ножем проблематично (що робити робочим ножем не припустимо, використовуйте допоміжний, складаний, з консервним ножем). Великі мисливські ножі потрібні значно рідше, ніж універсальні моделі. Тільки на полюванні на великого звіра, в якості зброї самооборони або для добивання трофея. У туристичному поході такі ріжучі інструменти марні.

купити ніж для туризму

Оптимальний ніж для туризму і полювання - це ріжучий інструмент з лезом 12-17 см завдовжки (для туристичних походів набувають ніж, орієнтуючись по нижньому показнику) і зі зручною повнорозмірною рукояткою. Кращий туристичний ніж і ніж для полювання має спокійні, класичні обриси. Не варто захоплюватися виробами з футуристичним зовнішнім виглядом. Підійдуть моделі з профілем клинка Drop Point, Normal Blade, Clip Point, Bowie і так далі. Оптимально якщо лезо ножа туристичного багатофункціонального матиме чойл (поглиблення з боку ріжучої кромки у передній головки рукояті). Це дозволить використовувати ріжучий інструмент для виконання делікатних робіт, наприклад-захоплювати чойлом рукоятку казанка при готуванні їжі на вогнищі.

Рукоятка ножа повинна бути виготовлена ​​з не слизьких та «теплих» матеріалів. Звичайно, в літній час можна використовувати і суцільнометалеві мисливські ножі з намотуванням на рукояті, але взимку такий інструмент буде сильно холодити руку. Бажано наявність на рукояті упору для вказівного пальця, що запобігає зісковзування долоні на ріжучу кромку. Вкрай бажано щоб був отвір під темляк.

мисливський ніж

Леза сучасних ножів для полювання і туризму, як правило, виготовляють з міцних сталей, легованих молібденом, ванадієм .... Такі матеріали мають достатню міцність і добре протистоять корозії. Існує маса пристойних сталей, ножі з лезами з яких будуть виконувати покладені завдання і, в той же час вони не стануть причиною надмірного подорожчання ножа. Це стали 440С, N690, D2, 100Х13М, Р6М5, Х12МФ і так далі. Ножі туристичні недорогого рівня не обов'язково будуть поганими і неспроможними. Як правило, вироби від відомих брендів бюджетного рівня цілком справляються з покладеними на них завданнями.

Рукоятки хороших мисливських ножів виготовляються з пластика, склотекстоліта, мікарти, натурального рогу, карельської берези, капа, різних порід дерева. Вкрай бажано, щоб рукоятка ножа була максимально міцною, що не б'ється. Універсальний туристичний ніж - це робоча конячка, основний ріжучий інструмент. Його можна випадково упустити на камінь або пошкодити крихку рукоять при виконанні жорстких робіт. Тому при виборі ножа для полювання або туризму, звертайте особливу увагу не тільки на сталь леза, але і на матеріал рукояті.

ніж для туризму

І кований мисливський ніж з булату, і недорогий серійний ніж повинні добре лежати саме у Вашій руці і бути зручними в роботі будь-яким хватом.

Придбати ніж для туризму можна - тут, для полювання - тут.

Комментарии: 0

Пока нет комментариев

CAPTCHAОбновить изображение

Наберите текст, изображённый на картинке

Все поля обязательны к заполнению